Buro Nakliyeciligi

Kuruluşumuz İstanbul İş yeri Taşıma firmaları arasında güçlü organize yapısı ve kayıtsız şartsız müşteri tatmini düşüncesiyle önemli bir şirkettir.

 

İş yeri Taşıma diğer taşımacılık modellerinden ayrıcalıklı çerçevede çok daha itina ve ehliyet isteyen bir lojistik şeklidir.

 

İşyerinizin taşınması konusunda bizi aradığınızda ilk önce nakliye uzmanımız verdiğiniz adrese gelir ve ofisinizin taşıma koşullarını tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde transfer planı çıkarılır.

 

Nakil işlemleri esnasında taşımamn daha hızlı ve daha rahat olabilmesi sebebiyle işyerindeki eşyalar sınıf sınıf nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve mobilyaların demontesi daha hızlı olması sebebiyle elektrikli söküm aletleri kullanılmaktadır. Tüm büro eşya ve malzemeleri avrupadan ithal ettiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak paketlenir. Dosya ile diğer eşyalar kolilere yerleştirilir ve üzerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgi yazılır.

 

Kuruluşumuz ofis taşımacılığı faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.

 

İstanbul Ofis Taşıma sahasında uzun zamandan beri önder konumunu muhafaza eden firmamız Özentaş Lojistik, itimat ve sadakat ile İstanbul'lılara hizmet vermektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Buro Nakliyeciligi”

Leave a Reply

Gravatar